Kursy BHP, Szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców

Jako firma szkoleniowa postanowiliśmy przygotować programy kursów BHP na poszczególne okazje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółówą ofertą.

Kurs BHP dla pracodawców i pracowników

W Centrum Szkoleń oprócz kursów na operatora urządzeń transportu bliskiego oferujemy również klasyczne kursy BHP. Skierowane są do pracodawców i pracowników zewnętrzych firm (szkolenia bhp dla pracodawców, szkolenia bhp dla pracowników) poszukujących szkoleniowca z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenia BHP wstępne i okresowe

Szkolenia bhp to obowiązek każdego nowego pracownika i jego pracodawcy. Warto zadbać więc, aby każdy przeszedł takie podstawowe szkolenie. Dzięki naszemu kursowi zyskasz nie tylko uprawnienia bhp, ale również świadomość tego, w jaki sposób bezpiecznie pracować i korzystać z obiektów znajdujących się na terenie zakładu pracy. Dlatego oferujemy też kursy bhp wstępne.

Na tym nie koniec. Pracownik musi przejść nie tylko szkolenie bhp wstępne – wiadomo, że pewne informacje uciekają nam z głowy, zapominamy o tym, co ważne. Ze względów bezpieczeństwa pracownicy i pracodawcy powinni odbywać również okresowe szkolenia.

Zalety kursu BHP

Kurs BHP prowadzony jest w Centrum Szkoleń http://szkoleniabhp.edu.pl/ przez wykwalifikowaną kadrę, która nie tylko przekazuje wiadomości i niezbędne umiejętności, ale przede wszystkim robią to z pasją. Każdy, kto zdecyduje się na szkolenie w naszej firmie poczuje się objęty opieką od pierwszego do ostatniego spotkania, zarówno na samym kursie, jak i w kwestiach formalno-administracyjnych.

Podstawowe zalety naszego kursu:

  • szkolenia prowadzimy na terenie CAŁEGO KRAJU
  • istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w siedzibie u Klienta
  • nowoczesny sposób prowadzenia zajęć pozwala zapamiętać wszystko, co niezbędne
  • profesjonalne i interesujące materiały szkoleniowe

Sam wybierasz termin i godziny szkolenia BHP

W naszej bogatej ofercie kursów znajdziesz między innymi:

  • szkolenia bhp dla pracodawców
  • szkolenia bhp dla pracowników
  • szkolenia bhp wstępne
  • szkolenia bhp okresowe

Zapraszamy do Centrum Szkoleń na kursy BHP.

Kurs zrealizowany jest w formie seminarium i nie kończy się egzaminem. Zapraszamy chętnych na szkolenia operatorów wózków widłowych