Kursy i szkolenia na dźwigi i windy, Uprawnienia UDT

Kurs na dźwigi i windy w Centrum Szkoleń obejmuje wszystkie urządzenia z kat. ID Urzędu Dozoru Technicznego (dźwigi towarowe i szpitalne). Kurs ten uprawnia do pracy w firmie zajmującej się transportem pionowym, tam, gdzie niezbędne jest wykorzystywanie wszelkiego rodzajów dźwigów: budowlane, towarowe, szpitalne. Szkolenie pozwala zdobyć uprawnienia UDT i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.Plusy skorzystania z naszej oferty

Nasze szkolenie jest zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego. Odbywając je z pewnością zauważysz, jak bardzo szczegółowo zajmujemy się każdym naszym Kursantem. Wynika to z indywidualnego podejścia i przekonania, że każdy zdobywa wiedzę w określony, charakterystyczny dla siebie sposób. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z korzystania z usług Centrum Szkoleń. Podstawowe zalety:

  • prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe
  • jesteśmy obecni w trzech dużych polskich miastach (Łódź, Warszawa, Gdańsk).
  • szkolenie może odbyć się w naszej filii lub w siedzibie Twojej firmy – dojeżdżamy!
  • jeśli zdecydujesz się na szkolenie w swojej firmie, to musisz posiadać własne maszyny. Jesli ich nie masz, możemy Ci je na ten czas wypożyczyć.
  • organizujemy również egzaminy

Sam decydujesz, kiedy chcesz się uczyć

Kurs na operatora dźwigu to na tyle poważne szkolenie, że nie chcemy, abyś odbywał je stresując się tym, że gdzieś nie zdążysz lub że musisz wziąć na tę okoliczność wolne w pracy. Dlatego dla naszych Kursantów pracujemy przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek – sobota) w godzinach 9-20. Dzięki takiej rozpiętości czasowej każdy ma możliwość dopasowania odpowiedniego terminu i godzin kursu. Deszcz, opady śniegu, nieprzyjazna aura? To nie ma dla nas znaczenia, ponieważ zajęcia prowadzimy na specjalistycznych halach wyposażonych w niezbędne urządzenia.

Egzamin UDT w naszym ośrodku

Kończąc kurs na dźwigi i windy będziesz potrzebować uprawnień UDT, które można uzyskać jedynie zdając egzamin. Nie bój się – nasi szkoleniowcy świetnie Cię przygotują, zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Jeśli po czasie przeznaczonym na szkolenie nie czujesz się wystarczająco przygotowany do egzaminu i pracy na stanowisku, to bez problemu możesz umówić się na dodatkowe godziny nauki. Są one wliczone w cenę kursu. Wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie, dlatego daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich.
Kolejną dobrą wiadomością jest to, że udzielamy uprawnień, które są:

  • bezterminowe
  • honorowane przez wszystkie kraje UE
  • wydawane w języku polskim oraz (na życzenie klienta): angielskim, niemieckim, norweskim.

Wymagania dla kursantów

Od naszych Kursantów oczekujemy ukończonego 18 roku życia, co najmniej wykształcenia podstawowego oraz aktualnych badań lekarskich (wliczone są one w cenę kursu). W ofercie posiadamy również kursy na wciągiki i wciągarki