Kursy na żurawie HDS, Szkolenia i uprawnienia na HDS

W transporcie drogowym, w którym wymagane jest ładowanie materiałów o dużej wadze, niezbędna okazują się umiejętności i uprawnienia do obsługiwania Hydraulicznego Dźwigu Samochodowego (HDS). Pozwala on na przenoszenie takich obiektów jak kontenery transportowe. W Centrum Szkoleń organizujemy szkolenia z obsługi HDS. Po ich zakończeniu Kursant otrzymuje uprawnienia operatora wszystkich rodzajów żurawi przenośnych. Szkolenie obejmuje zagadnienia budowy i obsługi żurawia, zasady bezpiecznej eksploracji, sposoby postępowania w razie awarii lub wypadku. Centrum Szkoleń oferuje kursy na HDS kategorii IŻ i IIŻ oraz żurawie samojezdne.

Plusy skorzystania z naszej oferty KURSU NA HDS

Dbamy o każdy szczegół samego kursu, jak i o obsługę Kursanta w biurze. Dlatego przychodząc do nas z pewnością zauważysz serdeczne podejście, profesjonalnie zorganizowane działanie, które sprawia, że nasze szkolenia prowadzimy z pasją. Gwarantujemy Ci, że od początku do końca będziesz zadowolony z programu i sposobu jego realizacji. Oto podstawowe zalety korzystania z usług naszego Centrum Szkoleń:

  • szkolenia prowadzimy w dwóch trybach: indywidualnym i grupowym
  • w trzech dużych polskich miastach (Łódź, Warszawa, Gdańsk) mamy filie, w których możesz odbyć szkolenie
  • oprócz tego szkolenie może być przeprowadzone w siedzibie Twojej firmy – dojeżdżamy!
  • w tym celu na czas kursu możemy Ci udostępnić niezbędne urządzenia
  • nasza firma organizuje również egzaminy

Sam decydujesz, kiedy chcesz się uczyć

Dla naszych Kursantów jest istotne to, że mogą przejść szkolenie w dogodnym dla siebie terminie oraz wybrać najlepsze godziny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ktoś może pracować i nie mieć czasu od rana czy do południa. Godziny ustalamy indywidualnie – pracujemy 6 dni w tygodniu (poniedziałek – sobota) w godzinach 9-20. Dodatkowo zajęcia w naszych filiach prowadzone są w profesjonalnie przygotowanych halach. Warunki pogodowe nie mają więc wpływu na jakość szkolenia.

Egzamin UDT w naszym w ośrodku

Zachęcamy do skorzystania z oferty kursu na HDS. Szkolenie kończy się egzaminem, który daje uprawnienia UDT. Na zajęciach omawiamy zagadnienia teoretyczne oraz ćwiczymy umiejętności praktyczne. Zależy nam na pewności, że każdy Kursant będzie dobrze przygotowany do pracy na stanowisku operatora. Wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie. Daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich, a co za tym idzie dodatkowe bezpłatne godziny ćwiczeń dla tych, którzy tego potrzebują.

Uprawnienia, których udzielamy są:

  • bezterminowe
  • honorowane przez wszystkie kraje UE
  • wydawane w języku polskim oraz (na życzenie klienta): angielskim, niemieckim, norweskim.

Wymagania

Od naszych Kursantów oczekujemy minimalnych wymagań, w tym: ukończonych 18 lat, co najmniej wykształcenia podstawowego oraz aktualnych badań lekarskich (wliczone są one w cenę kursu).