Kursy konserwatora urządeń UDT

Jedną z nowości w naszej ofercie kursów w Centrum Szkoleń jest kurs konserwatora urządzeń transportu bliskiego. Szkolenie to jest odpowiedzią na głosy naszych Klientów i ogólne potrzeby rynku. Postanowiliśmy je przygotować, aby każdemu ułatwić rozwijanie umiejętności i dać szansę uzyskania lepszych wyników na rynku pracy.

Kursy na konserwatora prowadzimy w zakresie urządzeń:

 • podesty ruchome, podnośniki koszowe, podnośniki warsztatowe
 • wózki widłowe (jezdzniowe) łącznie ze specjalizowanymi
 • suwnice, wciągniki i wciągarki
 • inne (zależnie od zapotrzebowania)
 • dźwigi i windy towarowo-osobowe
 • żurawie samojezdne i żurawie przenośne HDS

Kurs konserwatora kończy się egzaminem przed państwową komisją Urzędu Dozoru Technicznego, który odbywa się w Centrum Szkoleń. Każdy kursant, który pozytywnie kończy egzamin, uzyskuje uprawnienia z zakresu konserwacji urządzeń transporu bliskiego. Każdy kursant może zrobić uprawnienia do napraw sprzętu w zakresie jego części mechanicznej (M) lub elektrycznej (E) ewentualnie na obie kategorie.

Zalety kursu konserwatora UTB

Nasza kadra szkoląca jest w pełni wykwalifikowanym zespołem, który doskonale odnajduje się zarówno w zagadnieniach teoretycznych, jak i ćwiczeniach praktycznych. Stawiamy na profesjonalizm, który widoczny jest dla każdego Klienta już od momentu pierwszego kontaktu z nami. Miła obsługa administracyjna sprawia, że wszystkie formalności załatwiane są bez większych problemów.

Nasze filie są ulokowane w trzech dużych miastach Polski: w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Zajęcia na ogół odbywają się w naszych filiach, ale istnieje możliwość zorganizowania ich w siedzibie Klienta. Warunkiem jest jedynie dostęp do urządzeń – jeśli Klient ich nie ma, to wcześniej można się z nami umówić na ich wypożyczenie na czas szkolenia i dostarczenie.

Sam wybierasz termin i godziny

Proponujemy Ci kurs konserwatora urządzeń transportu bliskiego w najbardziej dogodnych dla Ciebie godzinach.

 • zadzwoń do nas i zapytaj o najbardziej pasujący Ci termin szkolenia
 • pracujemy przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek – sobota) w godzinach 9-20.
 • nie musisz martwić się złymi warunkami pogodowymi – zajęcia prowadzimy na specjalnie przygotowanych i wyposażonych halach treningowych.

Uprawnienia UDT – egzamin w ośrodku

Prowadzimy szkolenia, które kończą się egzaminami. Pozytywny wynik egzaminu sprawia, że Kursant otrzymuje uprawnienia UDT w zakresie konserwatora urządzeń transportu bliskiego. Dodatkową atrakcją jest fakt, że poza podstawowym programem każdy Klient może uzyskać dodatkowe godziny szkoleń – jest to opcja BEZPŁATNA. Ponieważ wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie, daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich.

Udzielamy uprawnień bezterminowych, które honorowane są we wszystkich krajach UE. Legitymacje i dokumenty wydajemy w języku polskim, a także (na życzenie klienta i bezpłatnie) w języku angielskim, niemieckim, norweskim. Dzięki takim zaświadczeniom nasi Klienci spokojnie mogą szukać pracy również za granicą. W swojej ofercie mamy również kursy BHP

Wymagania

Nasze wymagania odnośnie kandydatów na Kursantów dotyczą:

 • wieku – musisz mieć ukońcozne 18 lat
 • wykształcenia – minimum podstawowe
 • stanu zdrowia – badania lekarskie wykonujesz w cenie kursu.