Kursy na wciągniki i wciagarki, Szkolenia i uprawnienia UDT

W Centrum Szkoleń organizujemy kurs na wciągniki i wciągarki. Szkolenie i zdany egzamin pozwalają na zyskanie uprawnień na wciągarki kategorii II W. Są to wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego i żurawie stacjonarne warsztatowa. Program naszego szkolenia przygotowany jest zgodnie z wytycznymi UDT i w pełni przez Urząd zaakceptowany. Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra dydaktyczna, która wiedzę teoretyczną doskonale łączy z umiejętnościami praktycznymi.

Zalety naszych szkoleń na wciągniki i wciągarki

Nasze szkolenia posiadają kilka podstawowych zalet. Przede wszystkim na pewno zauważysz wysokiej jakości obsługę administracyjną oraz życzliwy personel Centrum Szkoleń. Podstawowe zalety:

  • dwa tryby szkoleń: indywidualny i grupowy
  • filie w Łodzi, Warszawie i Gdańsku
  • szkolenia organizujemy w ośrodku lub u Klienta
  • jeśli nie masz sprzętu, to na czas szkolenia możemy Ci go udostępnić
  • kurs na wciągniki i wciągarki kończy się egzaminem, podobnie jak kurs na podśniki koszowe.

Sam wybierasz termin i godziny kursu

Cenimy sobie Twój czas i dlatego proponujemy Ci szkolenia w najbardziej dogodnym dla Ciebie czasie. Zadzwoń do nas i umów termin oraz godziny. Pamiętaj, że pracujemy przez 6 dni w tygodniu w godzinach 9-20. Nie chcemy, byś na rzecz kursu bral dni wolne w pracy, dlatego właśnie ustaliliśmy takie godziny pracy. Ponadto nie musisz się martwić złymi warunkami pogodowymi, ponieważ zajęcia prowadzimi w zamkniętych pomieszczeniach, na specjalnie do tego przygotowanych i wyposażonych halach.

Egzamin UDT w ośrodku

Jak na każdy profesjonalny kurs przystało nasz również kończy się egzaminem dającym uprawnienia UDT. Nie musisz się martwić o jego organizację – wszystko przygotowuje Centrum Szkoleń. Zanim przystąpisz do egzaminu odbędziesz szereg dobrze przygotowanych zajęć. Jeśli jednak stwierdziłbyś, że potrzebujesz więcej czasu na naukę, dodatkowe godziny możesz uzyskać w w ramach kursu – całkowicie bezpłatnie, ponieważ wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie (daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich).
Nasza firma udziela bezterminowych uprawnień UDT. Wydawane są one w języku polskim oraz angielskim, niemieckim i norweskim (na życzenie Klienta). Wszystkie legitymacje UDT honorowane są w krajach UE.

Wymagania dotyczące szkolenia na wciągniki i wciągarki

Chcąc przystąpić do kursu na wciągniki i wciągarki musisz spełnić kilka podstawowych wymogów:

  • musisz mieć ukończone 18 lat
  • mieć wykształcenie co najmniej podstawowe
  • wykonać niezbędne badania lekarskie – są one w cenie kursu, zapewnia je nasza firma.