Kursy na żurawie, Szkolenia na żurawie samojezdne

W Centrum Szkoleń prowadzimy kurs na obsługę żurawi. Udzielamy uprawnień UDT na kategorię IIŻ (żurawie samojezdne). Uprawnienia nie są ograniczone przez określoną markę czy typ urządzenia. Po zakończeniu szkolenia Kursant staje się operatorem żurawi samojezdnych. Oferujemy równiez kursy na HDS.

Szkolenie obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Podczas nich Kursant dowiaduje się wszystkiego na temat budowy urządzenia, zasad jego właściwej eksploatacji oraz ewentualnych sytuacji awaryjnych.

Zalety szkolenia na żurawie

W Centrum Szkoleń stawiamy na profesjonalną obsługę Klientów i dlatego programy wszystkich kursów zaakceptowane są przez Urząd Dozoru Technicznego. Dbamy również o wysokiej jakości pracę administracyjną, dzięki której wszystkie formalności załatwiane są w niebudzący zastrzeżeń sposób.
Nasze najważniejsze atuty:

  • szkolenia indywidualne i grupowe
  • możliwość odbycia kursu w filiach (Łódź, Warszawa, Gdańsk)
  • możliwość organizacji w siedzibie firmy Klienta
  • udostępniamy sprzęt na czas szkolenia
  • wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie (daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich)
  • przeprowadzamy egzaminy

Sam wybierasz termin i godziny

Nasze Centrum Szkoleń pracuje przez 6 dni w tygodniu w godzinach 9-20. Taka rozpiętość godzin z pewnością pozwoli Ci na wybór odpowieniego dla Ciebie terminu. Cenimy sobie Twój czas i nie chcemy, abyś stresował się koniecznością brania dnia wolnego w pracy. Dlatego właśnie pracujemy w godzinach umożliwiających odbycie zajęć osobom zajętym w ciągu godzin przedpołudniowych.

Uprawnienia UDT – egzamin w ośrodku

Nasz kurs uprawniający do obsługi żurawi kończy się egzaminem. Nie musisz szukać żadnego ośrodka egzaminującego, ponieważ wszystko organizujemy sami. W Centrum Szkoleń dajemy Ci możliwość skorzystania z dodatkowych, BEZPŁATNYCH godzin – jest to opcja dla tych, którzy po podstawowym kursie nie czują w obsłudze żurawi się jeszcze zbyt pewnie.

Nasza firma udziela bezterminowych uprawnień UDT. Wydajemy je w języku polskim oraz angielskim, niemieckim i norweskim (na życzenie Klienta). Wszystkie legitymacje UDT honorowane są w krajach UE.

Wymagania

Chcąc przystąpić do kursu na wciągniki i wciągarki musisz spełnić kilka podstawowych wymogów:

  • musisz mieć ukończone 18 lat
  • mieć wykształcenie co najmniej podstawowe
  • wykonać niezbędne badania lekarskie – są one w cenie kursu, zapewnia je nasza firma.