Kursy na wózki widłowe, Szkolenia i uprawnienia na wózki widłowe

Kurs na wózki widłowe, który oferuje nasza firma, pozwala uzyskać uprawnienia UDT do obsługi tych urządzeń w kategoriach I WJO, II WJO, III WJO (posiadamy wszystkie rodzaje wózków, również ładowarki teleskopowe). Kurs w sposób profesjonalny przygotowuje przyszłych operatorów wózków widłowych. Podczas niego uzyskasz uprawnienia do operowania wózkami jezdniowymi niezależnie od:

  • udźwigu
  • wysokości podnoszenia
  • sposobu napędu
  • oraz uprawnienia do wymiany butli z gazem LPG.

Dlaczego warto zrobić uprawneinia na wózki widłowe?

Jedną z najważniejszych spraw podczas szkolenia jest atmosfera na nim panująca. Już od pierwszych chwil, gdy będziesz załatwiać formalności i umawiać się na kurs zauważysz, jak życzliwie podchodzimy do każdego naszego Klienta. Ponieważ zależy nam na najwyższej jakości usługach, szkolenia prowadzimy w dwóch trybach: indywidualnym i grupowym. Nasi Klienci mogą odbywać je w jednej z naszych filii (Warszawa, Łódź, Gdańsk, Kalska Wola) oraz w siedzibach własnych firm, jeśli tylko mają ku temu warunki i odpowiednie wyposażenie. Istnieje również możliwość dostarczenia go przez nas przy wcześniejszym umówieniu się na szkolenie.Indywidualnie ustalamy również dni i godziny szkolenia.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w danym czasie ktoś może pracować lub być w jakiś inny sposób zajęty. Pracujemy 6 dni w tygodniu (poniedziałek – sobota) w godzinach 9-20. Zadzwoń do nas i wybierz najwygodniejszy dla siebie termin szkolenia. Posiadamy specjalnie wyposażone hale treningowe, dlatego szkolenia możemy prowadzić niezależnie od warunków pogodowych.


W Centrum Szkoleń BHP przeprowadzamy również egzaminy UDT.

Przygotowujemy do nich w pełni profesjonalny sposób, omawiają zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i szkoląc umiejętności praktyczne naszych Kursantów. Dbamy o to, by frekwencja zdawalności egzaminów UDT była jak najwyższa, dlatego do każdego Kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Wyznajemy zasadę, że lepiej jest trenować dłużej, ale mieć pewność, że wszystko się potrafi – dlatego oferujemy dodatkowe godziny, z których może skorzystać każdy w ramach ceny kursu. Wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie (daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich). Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest fakt, że mamy możliwość wydawania uprawnień nie tylko w języku polskim, ale również:

  • angielskim
  • niemieckim
  • norweskim

Ponadto nasze uprawnienia UDT honorowane są we wszystkich krajach UE.

Wymagania

Aby przystąpić do szkolenia w naszej firmie musisz spełniać minimalne wymogi:

  • mieć ukończone 18 lat
  • posiadać wykształcenie podstawowe
  • badania lekarskie (które są wliczone w cenę kursu)