Kurs hakowy sygnalista - Seminarium

Jednym z kursów w Centrum Szkoleń jest kurs na hakowego sygnalistę. Ukończenie go i zdanie egzaminu uprawnia do pracy na stanowisku hakowego. Hakowy zajmuje się podwieszaniem ładunków pod wszystkie urządzenia transportu bliskiego. Szkolenie obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i umiejętności praktyczne.

Zalety szkolenia na hakowego sygnalistę

Centrum Szkoleń to firma, która stawia na profesjonalną obsługę Klientów, dlatego właśnie tak często jest wybierana. Obecni jesteśmy w trzech dużych miastach Polski: w Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Prowadzimy szkolenia w naszych filiach w tych miastach, ale dojazd do Kursanta nie stanowi dla nas problemu. Wszystkie nasze programy, w tym kursu na hakowego sygnalistę, zatwierdzone są przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jeśli Klient chce odbyć szkolenie w siedzibie własnej firmy, chętnie do niego dojedziemy. Warunkiem jest posiadanie przez Klienta odpowiednich urządzeń niezbędnych podczas szkolenia. Jeśli Klient nie dysponuje nimi, Centrum Szkoleń może je udostępnić mu na czas trwania kursu. Potrzebna jest jednak wcześniej odpowiednia informacja na ten temat.

Sam wybierasz termin i godziny

Posiadamy własne hale i pracujemy w bardzo dogodnych godzinach:

  • szkolenia możesz odbywać od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20.
  • szanujemy Twój czas i chcemy, by szkolenie było dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem
  • zajęcia prowadzone są na specjalnie przygotowanych halach z odpowiednim wyposażeniem – nie musisz się więc martwić złymi warunkami pogodowymi.
  • wszystkie urządzenia niezbędne do szkolenia posiadamy na stanie. Daje to możliwość nielimitowanego korzystania z nich.

Uprawnienia UDT – egzamin w ośrodku

Ośrodki Centrum Szkoleń w profesjonalny sposób przygotowują do egzaminu dającego uprawnienia UDT i dodatkowo same go organizują. Dzięki temu każdy Klient ma możliwość wybrania sobie dogodnego terminu egzaminu. Uzyskanie legitymacji i inne formalności również są rzetelnie dopełniane przez naszych pracowników.

Firma ma możliwość udzielania bezterminowych uprawnień UDT. Wydajemy je w języku polskim, na życzenie Klienta również w: angielskim, niemieckim, norweskim. Dzięki temu nasi Kursanci zyskują dodatkowe szanse również na zagranicznym rynku pracy. Wszystkie uprawnienia UDT honorowane są w krajach UE.

Wymagania

Chcąc przystąpić do kursu na hakowego sygnalistę musisz spełnić kilka podstawowych wymogów:

  • musisz mieć ukończone 18 lat
  • mieć wykształcenie co najmniej podstawowe
  • wykonać niezbędne badania lekarskie – są one w cenie kursu, zapewnia je nasza firma.

Sprawdź koniecznie nasze kursy na wózki widłowe.